14.03.2019

IV IRLANDZKO – POLSKIE FORUM INNOWACJI

Marcin Wierzbicki

odbyło się 13 marca w Krakowskim Parku Technologicznym, w ramach irlandzkiej delegacji ministerialnej do Polski kierowanej przez ministra Kevina Morana. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli środowisk biznesu z Krakowa, polskich i irlandzkich agencji wspierania przedsiębiorczości, funduszy inwestycyjnych, polskich organizacji zaangażowanych w promowanie innowacji w polskiej gospodarce oraz przedstawicieli irlandzko-polskiej społeczności biznesowej. Forum organizowane jest przez Enterprise Ireland, agencję rządową Irlandii, we współpracy z Ambasadą Irlandii. Kancelaria Konieczny Wierzbicki, jako członek Irlandzko – Polskiej Izby Handlu już po raz kolejny wzięła udział w forum.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl