27.06.2019

E-commerce, e-pieniądz i kryptowaluty

Marcin Wierzbicki

Wzięliśmy udział w konferencji zorganizowanej w Muzeum Lotnictwa w Krakowie przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego w ramach cyklu Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców. Jest to cykl spotkań podczas których omawiane są sprawy zajmujące na co dzień małopolskich przedsiębiorców. Łukasz Wieczorek poprowadził prelekcję na temat statusu prawnego i obrotu kryptowalutą i jego konsekwencji podatkowych, swoje wystąpienia mieli przedstawiciele Komisji Nadzoru Finansowego, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, eksperci z branży IT oraz podmiotów zajmujących się emisją pieniądza elektronicznego i obrotem kryptowalutami. Tematyka konferencji jest szczególnie aktualna i interesująca, jako, że Polska znajduje się wśród najszybciej rozwijających się rynków e-commerce na świecie, pieniądz elektroniczny i waluty wirtualne ściśle z tym rynkiem związane z dnia na dzień zyskują większe zainteresowanie przedsiębiorców, szczególnie tych najbardziej innowacyjnych, do których w przyszłości będzie należał rynek.

Więcej na stronie MARR: https://www.marr.pl/

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl