24.04.2018

Zwycięski debiut w rankingu Rzeczpospolitej

Marcin Wierzbicki

Kancelaria Konieczny Wierzbicki została nagrodzona w prestiżowym ogólnopolskim rankingu kancelarii prawniczych organizowanym przez Rzeczpospolitą, w kategorii: Kancelaria która przy obsłudze transakcji wykazała się wyjątkowym kunsztem działania. Kapituła konkursu doceniła obsługę transakcji polegającej na udzieleniu licencji na system informatyczny LiveBank24 produkcji Ailleron S.A. oraz wdrożeniu tego systemu w 16 bankach grupy Citi w krajach Azji i Europy.

Przyznana nagroda tym bardziej cieszy, że otrzymaliśmy ją już przy pierwszym udziale w rankingu, zmobilizuje nas ona do jeszcze cięższej pracy przy rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie nas Państwo każdego dnia.

Więcej na temat wyróżnienia pod adresem: http://www.rp.pl/Rankingi/304249963-Ranking-Kancelarii-Prawniczych-2018—wyniki-kunszt-dzialania-przy-transakcjach.html, relacja z gali pod adresem: http://www.rp.pl/Rankingi/304239932-Ranking-Kancelarii-Prawniczych-2018—relacja-z-gali-Rzeczpospolitej.html.

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl