24.11.2020

Adwokat Mariusz Purgał prelegentem webinaru poświęconego restrukturyzacjom

Katarzyna Augustyniak

W piątek 27 listopada o godzinie 11 adwokat oraz specjalista od prawa upadłościowego – Mariusz Purgał poprowadzi wraz z doradcą restrukturyzacyjnym, Mateuszem Ładygą, webinar „Szybka i skuteczna restrukturyzacja sposobem na uniknięcie upadłości”.

Podczas spotkania prelegenci odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania dotyczące uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego oraz jego zastosowania w celu poprawy stabilności i bezpieczeństwa firmy, szczególnie w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej spowodowanej pandemią COVID-19.

Dla zainteresowanych uczestników webinaru oferujemy darmowe konsultacje. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.
Link do zapisów: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZclfuqqpjoiH9PZjWyxozgrLks7BKlkILrl

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl