06.08.2020

Adwokat Mariusz Purgał nowym współpracownikiem Kancelarii

Katarzyna Augustyniak

Kancelaria Konieczny Wierzbicki stawia na dynamiczny rozwój. Niedawno do zespołu dołączył Mariusz Purgał, adwokat zajmujący się przede wszystkim doradztwem finansowym.

O jego wysokich kompetencjach świadczy chociażby fakt, że działa na rzecz Banku Światowego jako ekspert w dziedzinie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

W ramach swojej kariery zawodowej adwokat Mariusz Purgał współpracował z dużymi spółkami giełdowymi, syndykami, doradcami restrukturyzacyjnymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Swoje pokaźne doświadczenie wykorzystuje na licznych konferencjach i szkoleniach, a także publikując artykuły eksperckie w prasie prawniczej. Od 2015 roku jest wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

Więcej o nowym członku zespołu przeczytasz tu –> CZYTAJ WIĘCEJ.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl