19.02.2020

Paulina Obara współautorką monografii na UJ

izabela ustymenko

Paulina Obara – prawnik Konieczny, Wierzbicki – jest współautorką monografii napisanej pod red. dr hab. Moniki Florczak-Wątor oraz dr Piotra Czarnego dotyczącej oddziaływania sądu konstytucyjnego na porządek prawny. Monografia pod tytułem "Oddziaływanie sądu konstytucyjnego na porządek prawny Austrii, Niemiec i Polski" jest zwieńczeniem prac w ramach projektu badawczego o nazwie "Specyfika prawotwórstwa sądu konstytucyjnego i jego granice".

 

Zainteresowanych zakupem książki kierujemy pod niniejszy link: Księgarnia Akademicka.

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl