04.01.2019

Nextbank Software dołącza do grupy Asseco

Marcin Wierzbicki

Miło nam poinformować o sukcesie Nextbank Software, która przy prawnym wsparciu kancelarii Konieczny Wierzbicki sfinalizowała przystąpienie do Nextbank Software inwestora – Asseco Poland S.A., będącego największą polską firmą informatyczną stojącą na czele Grupy Asseco, działającej w 54 krajach i zatrudniającej ponad 24 tysiące pracowników. Nextbank Software jest producentem systemu typu core-banking z możliwością mobilnego dostępu dla klientów banku, który jest umieszczony w chmurze. Kancelaria Konieczny Wierzbicki regularnie współpracuje ze spółką świadcząc wsparcie prawne w działalności operacyjnej, w tym w zakresie aspektów transgranicznych, praw własności intelektualnej i nowoczesnego sposobu komercjalizacji rozwiązań IT w modelu SaaS przy użyciu chmury. Nasza kancelaria kompleksowo obsługiwała powyższą inwestycję ze strony Nextbank Software, wspierając proces due diligence, prowadząc negocjacje warunków transakcji i koordynując jej wykonanie. Więcej informacji na temat transakcji na stronie asseconews.pl i w Pulsie Biznesu: https://asseconews.pl/grupa-asseco-wchodzi-na-rynek-filipinski/https://www.pb.pl/asseco-wyplywana-pacyfik-947390.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl