27.04.2021

Monika Macura z Kancelarii Konieczny Wierzbicki wśród TOP50 Managers of Loan Market in Poland

Paweł Syguła

Wczoraj z dumą ogłaszaliśmy, że do zespołu naszych ekspertów dołączyło sześciu nowych prawników z branży lendtech. Dzisiaj z przyjemnością informujemy, że mec. Monika Macura, kierująca nowym działem w Warszawie, została doceniona przez Loan Magazine Awards.

Po raz pierwszy w historii Loan Magazine Awards redakcja serwisu przedstawi listę pięćdziesięciu najbardziej wpływowych osób obszaru loan market w Polsce. Celem serwisu jest wskazanie managerów, którzy wywierają największy wpływ na rozwój biznesu pożyczkowego. Na podstawie dotychczasowych osiągnięć oraz aktywności na rynku stworzono zestawienie TOP50 Managers of Loan Market in Poland.

Z radością informujemy, że mec. Monika Macura – która specjalizuje się w lendtech, prawie bankowym, prawie instytucji płatniczych i pożyczkowch – została wyróżniona w zestawieniu Loan Magazine. Pełna lista wyróżnionych będzie zawierała Prezesów, Członków Zarządu oraz Managerów szczebla wyższego największych polskich instytucji pożyczkowych w Polsce. Oprócz tego znajdą się na niej Managerowie firm działających w obszarze dostarczania wszelkiego rodzaju usług komplementarnych pozwalających na szybki rozwój całego sektora finansowego.

Monika Macura kieruje nowo powołanym zespołem Kancelarii. Jest również wybitnym ekspertem z dziedziny FinTech, usług płatniczych i bankowości. Od ponad 10 lat prowadzi kompleksową obsługę prawną instytucji pożyczkowych, instytucji płatniczych, a także banków. Podczas wieloletniej realizacji projektów współpracowała z międzynarodowymi instytucjami pożyczkowymi i płatniczymi.

Naszej specjalistce gorąco gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w tej branży. Mamy także nadzieję, że prawnicy Kancelarii Konieczny, Wierzbicki przyczynią się do rozwoju branży finansowej w Polsce i pozytywnie wpłyną na jakość finansowych usług.

 

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania. Z kolei Loan Magazine Awards wyróżnia najlepsze firmy, marki oraz brandy działające w obszarze finansowania pozabankowego. Nagroda pokazuje, które z przedsiębiorstw dostarczają rozwiązania technologiczne pozwalające firmom reprezentującym rynek na szybki rozwój. Dodatkowo wydarzenie wspiera innowacyjność, przy zachowaniu etyki biznesowej, instytucji finansowych.
[FM_form id="2"]

Kontakt

KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.

  Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest
  KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków. NIP: 9452181482 REGON: 123240424
  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
  Warszawa

  Rondo ONZ 1,

  00-124 Warszawa,

  +48 12 3957161

  kontakt@kwkr.pl