02.03.2021

Mec. Mariusz Purgał dla Forbes o fali postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych

Mariusz Purgał

Co czeka przedsiębiorców wyłączonych z możliwości prowadzenia działalności? Jak pandemia wpływa na odsetek upadających firm? Jakie są prognozy dotyczące gospodarki?

Mec. Mariusz Purgał specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada w tym obszarze wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami zawodowymi. W najnowszym wydaniu magazynu Forbes wyraził swoją opinię dotyczącą fali postępowań restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych, spowodowanej pandemią wirusa Covid-19.

W artykule przedstawia swoje wnikliwe obserwacje, zdradza przewidywania. Omawia również sytuacje przedsiębiorców wyłączonych z możliwości prowadzenia działalności, zobowiązanych do regulowania obciążeń publicznoprawnych.

Mec. Purgał w swoim tekście porusza problem najnowszych regulacji prawnych, które mogą zachęcać przedsiębiorców do ogłaszania upadłości, na koniec prezentując wnikliwe przewidywania dotyczące przyszłości gospodarki.

Cały artykuł mogą Państwo przeczytać tutaj: https://www.forbes.pl/opinie/restrukturyzacje-i-upadlosc-firm-trendy-i-dane/rkqkn6v

Dodatkowo polecamy artykuł wnikliwie opisujący problem postępowań restrukturyzacyjnych:

Czy uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne zostanie z nami na dłużej?

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl