10.06.2019

Liderzy w Nieruchomościach, rekomendacja w TMT

Marcin Wierzbicki

Sukces w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita 2019. Po raz drugi wzięliśmy udział w Rankingu i po raz drugi wracamy z nagrodami. W ubiegłym roku nagroda za wyjątkowy kunszt prawniczy przy obsłudze transakcji, w tym roku: (1) Lider w dziedzinie nieruchomości, (2) rekomendacja w dziedzinie TMT (Telekomunikacja, Media, Technologie), a także wyróżnienia indywidualne: (1) partner Marcin Wierzbicki – rekomendowany prawnik w dziedzinie nieruchomości, (2) partner Michał Konieczny – rekomendowany prawnik w dziedzinie TMT. Poza tym awans o 40 i 27 pozycji na liście największych kancelarii w Polsce, a także awans do pierwszej dziesiątki największych kancelarii w Małopolsce. Wszystko to jest możliwe dzięki zaufaniu Klientów – za które dziękujemy, oraz dzięki ciężkiej pracy całego personelu Kancelarii (od prawników po personel administracyjny) – gratulacje i podziękowania!

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl