12.09.2019

KRAKÓW BUSINESS RUN

izabela ustymenko

W ubiegłą niedzielę – 8 września, jak co roku, nasza kancelaria wystartowała w Kraków Business Run. Tym razem wystawiliśmy aż 3 drużyny na czele z kapitanami Marcinem Wierzbickim, Michałem Koniecznym i Łukaszem Łanoszką. Zawody są wspaniałą okazją do zabawy i integracji, przede wszystkim natomiast jest to wydarzenie charytatywne, jak dotąd zebrano już ponad 600.000 zł na pomoc dla osób niepełnosprawnych. Bardzo dziękujemy członkom naszego zespołu za tak liczne uczestnictwo w biegu! Fotorelacja na stronie organizatora: https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/krakow.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl