16.04.2020

Konieczny Wierzbicki na liście Legal 500

izabela ustymenko

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom za okazane zaufanie i rekomendacje. Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria Konieczny Wierzbicki kolejny raz została uwzględniona w rankingu usług prawniczych. Tym razem znaleźliśmy się na liście jednego z najbardziej prestiżowych międzynarodowych rankingów – The Legal 500 EMEA w kategorii TMT. Ranking od wielu lat wyróżnia najlepsze kancelarie na świecie, ocenia mocne strony firm prawniczych w ponad 150 jurysdykcjach. Nasz zespół został doceniony za specjalistyczną wiedzę w zakresie umów IT, umów licencyjnych i wdrożeniowych. Serdeczne gratulacje dla liderów departamentu TMT: Michała Koniecznegi i Łukasza Wieczorka!

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl