25.11.2019

Konferencja Backup Summit

izabela ustymenko

Przekazanie swoich danych w ręce podmiotu trzeciego wiąże się z zagrożeniem pozbawienia kontroli nad tymi danymi. Dane takie narażone zostają na utratę, lub też dostęp do nich uzyskać mogą osoby niepowołane, przed czym należy zabezpieczyć się odpowiednio wcześniej nie tylko od strony technicznej, ale i prawnej. Decydując się na backup w chmurze zadbać należy przede wszystkim o dobranie właściwego modelu usług chmurowych, który spełniałby wymogi wynikające z obowiązujących uregulowań prawnych, a następnie o zawarcie w umowie odpowiednich postanowień, które pozwolą zminimalizować ryzyka związane z utratą lub ujawnieniem danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się na co zwracać uwagę wybierając dostawcę usług chmurowych, poznać przypadki, gdy brak podjęcia odpowiednich kroków prowadził do konkretnej odpowiedzialności, a także, jak się przed tego typu problemami uchronić, zapraszamy na wystąpienie radcy prawnego Michała Czuryło z naszej Kancelarii w trakcie odbywającej się 26.11. w Warszawie konferencji Backup Summit.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl