15.04.2021

Kancelaria Konieczny, Wierzbicki wyróżniona w międzynarodowym rankingu Legal500!

Paweł Syguła

Z dumą ogłaszamy, że Kancelaria Konieczny, Wierzbicki została w tym roku podwójnie doceniona w międzynarodowym rankingu firm prawniczych Legal500. Otrzymaliśmy wyróżnienia w kategoriach TMT oraz Data Protection.

Wśród osiągnięć naszych prawników z działu TMT wyróżniono m.in: negocjacje na rzecz „jednorożca” z Doliny Krzemowej, przygotowanie pełnego zestawu dokumentów przetargowych związanych z wdrożeniem i utrzymaniem złożonego systemu informatycznego oraz doradztwo polskiej firmie informatycznej przy nawiązywaniu współpracy z jednym z największych banków w Rosji.

Drugą kategorią, w której zostaliśmy wyróżnieni, jest dział Data privacy. Nasi prawnicy zasłużyli się m.in. opracowaniem zestawu przepisów pozwalających prowadzić kampanię marketingową w kilku krajach europejskich. Dodatkowo wśród ich osiągnięć znaleźć można: analizę wszystkich procesów przetwarzania danych w międzynarodowej grupie firm, doradztwo w zakresie przygotowania i negocjacji umowy między spółką z Polski a dystrybutorem z Indonezji.

Niezmiernie cieszy nas to, że nasza współpraca została uznana w tak prestiżowym rankingu. Pragniemy również podziękować za wspaniałe referencje, w których doceniono nas za „Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i skupienia się na kliencie”. Zapewniamy, że na pochwałach nie poprzestaniemy i w dalszym ciągu będziemy dbać o wysoką jakość naszych usług.

Legal500 to międzynarodowy ranking firm prawniczych. Od ponad trzydziestu lat analizuje możliwości kancelarii prawnych na całym świecie. Głównym celem przedsięwzięcia jest wskazanie firm zapewniających najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne doradztwo. Swoje decyzje jury opiera na zgłoszeniach, referencjach i wywiadach z wiodącymi prawnikami. Ze względu na prestiż rankingi Legal500 cieszą się ogromną konkurencją.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl