23.01.2017

Kancelaria Autoryzowanym Doradcą w zakresie wprowadzenia akcji w MBF Group S.A. do obrotu na rynku NewConnect

Marcin Wierzbicki

04/04/2016 –

Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska z siedzibą w Krakowie zawarła w dniu 4 kwietnia 2016 r. umowę o świadczenie usług Autoryzowanego Doradcy w zakresie ubiegania się o wprowadzenie do obrotu akcji serii E MBF Group S.A.. Zawarcie umowy podyktowane jest zamiarem wprowadzenia 1.587.231 akcji serii E MBF Group S.A. do obrotu zorganizowanego w ramach Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku NewConnect.

http://www.newconnect.pl/index.php?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=MBF&id=92483&id_tr=1

Contact

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl