Misja

Misją naszej kancelarii jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości usług prawniczych, uwzględniających Ich specyficzne potrzeby. Pragniemy aby codzienny kontakt z prawnikiem stał się dla Klienta inspiracją do podejmowania nowych inicjatyw gospodarczych.

Kancelarię tworzy doświadczony i kreatywny zespół prawników. Doradzamy podmiotom gospodarczym w obszarze szeroko rozumianego prawa gospodarczego, budowlanego, własności intelektualnej, korporacyjnego oraz prawa cywilnego. Pracą Kancelarii kierują radcowie prawni Michał Konieczny oraz Marcin Wierzbicki. Ponadto Kancelaria zatrudnia zespół doświadczonych prawników, których kompetencje zawodowe wzajemnie się uzupełniają.

Jesteśmy przekonani, że sukces osiąga się poprzez budowanie trwałych relacji z Klientem, pracując nieprzerwanie na wzajemnie zaufanie i szacunek. Stale obsługujemy Klientów z różnych branż, zorganizowanych w formie dużych spółek publicznych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Przeprowadziliśmy dla naszych klientów dziesiątki transakcji o zakresie krajowym, jak i międzynarodowym, których suma wartości dawno przekroczyła setki milionów złotych.