Kancelaria prawna - nowoczesność, skuteczność, działanie

Kompleksowe usługi prawne dla firm i przedsiębiorstw – misją naszej Kancelarii

Chcesz powierzyć obsługę prawną swojego przedsiębiorstwa prawnikom, którzy współpracując z Tobą będą uwzględniać specyficzne potrzeby Twojej branży? Szukasz nowoczesnej kancelarii, która będzie dla Twojej firmy wsparciem w wielu obszarach prawa?  Zależy Ci na rozwoju i podejmowaniu kolejnych inicjatyw gospodarczych? Chętnie pomożemy!

Nasz ponad 30-osobowy zespół specjalistów – kierowany przez radców prawnych Michała Koniecznego i Marcina Wierzbickiego – otoczy kompleksową opieką prawną Twój biznes, a Ty w tym czasie będziesz mógł skupić się na własnych obowiązkach.

Wielość specjalizacji prawnych

Jako Kancelaria świadczymy usługi z zakresu doradztwa podmiotom gospodarczym w obszarze szeroko rozumianego prawa gospodarczego, budowlanego, własności intelektualnej, korporacyjnego oraz prawa cywilnego. Współpracując z nami, nie będziesz musiał szukać wsparcia w innych miejscach, ponieważ kompetencje zawodowe naszych prawników wzajemnie się uzupełniają.

Obsługa prawna transakcji krajowych i międzynarodowych

Dynamiczny zespół prawników z naszej Kancelarii dzięki bardzo dobrej znajomości prawa międzynarodowego oraz biegłej znajomości języków obcych, odnosi sukcesy w transakcjach międzynarodowych. Ich suma dawno przekroczyła już setki milionów złotych. Nic dziwnego, że zaufaniem otaczają nas zarówno mniejsze przedsiębiorstwa, jak i Klienci zorganizowani w formie dużych spółek publicznych.

Prawnicy otwarci na nowości                 

Nasi prawnicy podążają za zmianami rynkowymi i rozwijają swoje umiejętności w wiodących obecnie obszarach prawa, m.in. prawa nowych technologii, a także są pionierami jeśli chodzi o obsługę prawną z zakresu wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych na rynek.