14.03.2019

IV IRLANDZKO – POLSKIE FORUM INNOWACJI

Marcin Wierzbicki

odbyło się 13 marca w Krakowskim Parku Technologicznym, w ramach irlandzkiej delegacji ministerialnej do Polski kierowanej przez ministra Kevina Morana. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli środowisk biznesu z Krakowa, polskich i irlandzkich agencji wspierania przedsiębiorczości, funduszy inwestycyjnych, polskich organizacji zaangażowanych w promowanie innowacji w polskiej gospodarce oraz przedstawicieli irlandzko-polskiej społeczności biznesowej. Forum organizowane jest przez Enterprise Ireland, agencję rządową Irlandii, we współpracy z Ambasadą Irlandii. Kancelaria Konieczny Wierzbicki, jako członek Irlandzko – Polskiej Izby Handlu już po raz kolejny wzięła udział w forum.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl