24.09.2019

IT FUTURE EXPO – już pojutrze!

izabela ustymenko

Serdecznie zapraszamy do strefy IT Law Point na targach IT Future Expo na stadionie Legii w Warszawie, gdzie będziemy udzielać bezpłatnych konsultacji w kwestiach istotnych dla branży IT (m.in. w zakresie RODO czy redagowania umów w sektorze IT, w tym w modelu SaaS czy w metodyce Agile). Serdecznie zapraszamy do udziału i rejestracji na stronie www.itfuture.pl. Video-zaproszenie do odwiedzenia stanowiska naszej kancelarii dostępne pod poniższym linkiem: https://lnkd.in/eekH6vD hasztagit hasztagitlaw hasztagITFutureExpo hasztagITFE hasztagTargiIT hasztagTrendyIT hasztagNoweTechnologie

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl