12.09.2022

Fundusze w transakcjach Venture Capital – zapraszamy na warsztaty!

Paweł Syguła

23 września Paulina Opiełka w ramach warsztatów organizowanych wspólnie z MMC Polska opowie o funduszach w transakcjach Venture Capital – ich roli, strukturze i  strategii.

W ramach wykładu omówione zostaną najważniejsze kroki milowe w tworzeniu funduszu:

 • Jaką formę prawną przyjmie fundusz? Czy wybór padnie na polską strukturę (Alternatywna Spółka Inwestycyjna), czy fundusz budowany będzie za granicą? Jaka będzie rola Venture Partnera?
 • W jakim modelu będą realizowane inwestycje Czy będą to inwestycje aktywne, pasywne czy mieszane? Czy lepiej inwestować w udziały i akcje czy stosować pożyczki konwertowalne?
 • Jaki jest horyzont inwestycyjny i strategie wyjścia?
 • Co robić, by maksymalizować zyski bez udziału kapitału?
 • Jakie zmiany w inwestowaniu przyniesie 2022 rok?

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów i udziału: https://mmcpolska.pl/kalendarz-wydarzen/fundusze-w-transakcjach-venture-capital–rola-struktura-strategia

[FM_form id="2"]

Kontakt

KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.

  Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest
  KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków. NIP: 9452181482 REGON: 123240424
  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
  Warszawa

  ul. Piękna 15 lok. 34,

  00-549 Warszawa,

  +48 12 3957161

  kontakt@kwkr.pl