27.06.2019

E-commerce, e-pieniądz i kryptowaluty

Marcin Wierzbicki

Wzięliśmy udział w konferencji zorganizowanej w Muzeum Lotnictwa w Krakowie przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego w ramach cyklu Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców. Jest to cykl spotkań podczas których omawiane są sprawy zajmujące na co dzień małopolskich przedsiębiorców. Łukasz Wieczorek poprowadził prelekcję na temat statusu prawnego i obrotu kryptowalutą i jego konsekwencji podatkowych, swoje wystąpienia mieli przedstawiciele Komisji Nadzoru Finansowego, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, eksperci z branży IT oraz podmiotów zajmujących się emisją pieniądza elektronicznego i obrotem kryptowalutami. Tematyka konferencji jest szczególnie aktualna i interesująca, jako, że Polska znajduje się wśród najszybciej rozwijających się rynków e-commerce na świecie, pieniądz elektroniczny i waluty wirtualne ściśle z tym rynkiem związane z dnia na dzień zyskują większe zainteresowanie przedsiębiorców, szczególnie tych najbardziej innowacyjnych, do których w przyszłości będzie należał rynek.

Więcej na stronie MARR: https://www.marr.pl/

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl