24.04.2018

Zwycięski debiut w rankingu Rzeczpospolitej

Marcin Wierzbicki

Kancelaria Konieczny Wierzbicki została nagrodzona w prestiżowym ogólnopolskim rankingu kancelarii prawniczych organizowanym przez Rzeczpospolitą, w kategorii: Kancelaria która przy obsłudze transakcji wykazała się wyjątkowym kunsztem działania. Kapituła konkursu doceniła obsługę transakcji polegającej na udzieleniu licencji na system informatyczny LiveBank24 produkcji Ailleron S.A. oraz wdrożeniu tego systemu w 16 bankach grupy Citi w krajach Azji i Europy.

Przyznana nagroda tym bardziej cieszy, że otrzymaliśmy ją już przy pierwszym udziale w rankingu, zmobilizuje nas ona do jeszcze cięższej pracy przy rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie nas Państwo każdego dnia.

Więcej na temat wyróżnienia pod adresem: http://www.rp.pl/Rankingi/304249963-Ranking-Kancelarii-Prawniczych-2018—wyniki-kunszt-dzialania-przy-transakcjach.html, relacja z gali pod adresem: http://www.rp.pl/Rankingi/304239932-Ranking-Kancelarii-Prawniczych-2018—relacja-z-gali-Rzeczpospolitej.html.

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl