Spółki

W zakres usług świadczonych przez naszą kancelarię wchodzi również sprzedaż gotowych spółek handlowych. Oferta obejmuje sprzedaż:

  • spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.),
  • spółek komandytowych (sp. k.),
  • spółek z ograniczoną odpowiedzialnością spółek komandytowych (sp. z o.o. sp. k.),
  • spółek akcyjnych (S.A.).

Usługa ta pozwala na zaoszczędzenie czasu naszych Klientów potrzebnego na załatwienie licznych formalności związanych z procesem zakładania i rejestracji spółki. Dokonując zakupu spółki nasi Klienci nie muszą kompletować i uzupełniać dokumentów potrzebnych do jej rejestracji, a także zwolnieni są z obowiązku wizyt w sądach i urzędach.

Nabycie gotowej spółki pozwala Klientom na błyskawiczne rozpoczęcie działalności bez utraty cennego czasu na żmudne formalności. Oferowane przez nas spółki nie podejmowały jakiejkolwiek działalności gospodarczej przed zbyciem ich do Klienta, nie są obciążone jakimikolwiek zobowiązaniami. Oferowane Spółki posiadają wszystkie niezbędne rejestracje. Przy nabyciu spółki nasi Klienci otrzymują od razu komplet dokumentów zawierających m.in. odpis z KRS, potwierdzenia nadania numerów NIP oraz REGON, księgę udziałów lub akcjonariuszy, a także na życzenie Klienta możemy zgłosić spółkę jako podatnika VAT.

Rozwiązanie to jest wyjątkowo wygodne i bezpieczne dla naszych Klientów, ponieważ kompleksowy proces rejestracji, a następnie zbycia spółki jest na każdym etapie prowadzony przed doświadczamy zespół radców prawnych naszej kancelarii. Gwarantuje to poprawność procesu rejestracji, co ma zasadnicze znaczenie dla sprawnego prowadzenia działalności oraz dokonywania późniejszych zmian w umowie spółki.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.